zahradní a krajinářská tvorba


Návrh zahrady

Protože zkušenosti ukazují, že většině zákazníků jde o návrh jako podklad pro realizaci a nemají zájem o "dokonalý" projekt, připravila jsem tento vítaný a nejčastěji využívaný "produkt".  

Návrh zahrady - studie je méně obsáhlá varianta projektu zahrady. Obsahuje základní výkresy a informace, na základě kterých je možno zahradu realizovat. Jsou to max.2 varianty rozvržení konzultované přes e-mail, půdorys řešení (v měřítku dle velikosti řešeného území 1:50-1:200), osazovací plán (měřítko dle potřeby), soupis rostlin, výměr a materiálu a propočet nákladů na realizaci (=kvalifikovaný odhad ceny).

Lze se dohodnout na různých mezistupních mezi projektem a návrhem, můžete požadovat služby navíc, ale také "pouze" návrh rekonstrukce nebo osazovací plán jednoho záhonu, cena dohodou.

CENA za návrh /studii 

Orientační cena za návrh části zahrady (např.předzahrádka, dvorek) nebo jednoznačně řešené jednoduché zahrady je od 5000 Kč, středně složité (běžná zahrada u RD) od 10 000 Kč. U zahrad plošně rozsáhlých nebo se zvláštními nároky na zpracování je cena dohodou.  Jsou započteny odborné práce, 3x osobní setkání, konzultace - max.4h, doprava. Další služby a požadavky budou řešeny individuálně dle dohody - lze např.požadovat přednostní zpracování, zaměření se na feng-shui, více konzultačních hodin aj.

Cena vaší zakázky bude upřesněna na první schůzce na místě dle konkrétní situace, požadavků, velikosti zahrady.