Ing. Olga Kubálková

Jsem absolventka Zahradní a krajinářské architektury v Lednici na Moravě. Vycházím z poznání a pozorování přírody a jejích přirozených společenstev, propojuji intuici, školské odborné znalosti a vlastní zkušenosti.

Pracovala jsem ve státní správě v oblasti ochrany přírody a krajiny, v samosprávě jako správce zeleně, poté pár let jako nezávislá zahradní architektka. Nyní po sedmiletém působení jako správkyně zeleně města Nového Jičína pracuji v Zahradnictví Kunín s.r.o. jako vedoucí prodejny a odborný konzultant, pokračuji v poradenství a v navrhování zahrad.

Opustila jsem velké projekty typu regenerace sídlišť, revitalizace areálů firem, historických objektů, zahrad školských, sociálních a zdravotnických zařízení a věnuji se soukromým zahradám.

Co se týká návrhu zahrad, ctím ducha místa a přání uživatel, ke každé zahradě přistupuji individuálně, respektuji proudění energie, podmínky stanoviště, vlastnosti a nároky rostlin. Souzním se zahradami přírodního stylu, s přírodními prvky,  s principem ekozahrad a permakultury.

Přeji krásný den!

Perigon zahrady
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!